SON DAKİKA
reklam
reklam
reklam

Dakota Johnson Akademi'nin Kadınları etkinliğinde

 

Oscar Ödülleri’ni dağıtan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi, ‘Akademinin Kadınları Girişimi’ başlıklı etkinlik düzenledi. Etkinliğe Grinin Elli Tonu serisi oyuncusu Dakota Johnson, Game of Thrones oyuncusu Gwendoline Christie gibi pek çok ünlü katıldı.

 

 

Oscar Ödülleri’ni dağıtan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi, ‘Akademinin Kadınları Girişimi’ başlıklı etkinlik düzenledi.

 

 

Kariyerlerinin tüm aşamalarında, özellikle de gelişmekte olan Akademi Altın film yapımcıları arasındaki kadınları desteklemek için Londra’da düzenlenen etkinliğe ünlü oyuncular katıldı.

 

 

Gecenin en dikkat çekeni, Grinin Elli Tonu serisinin başrol oyuncusu Dakota Johnson oldu.

 

 

Kahverengi derin dekolteli elbisesiyle dikkat çeken Dakota basının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

 

 

29 yaşındaki güzel oyuncu, birkaç aydır Coldplay'in solisti Chris Martin ile aşk yaşıyor. 

 

 

Dakota Johnson, geçen haftalarda New York’taki Central Park’ta düzenlenen Global Citizen Festival’a katılmıştı.

 

 

Shawn Mendes ve Cardi B’nin müzik performansının arasında sahneye çıkıp konuşma yapan 29 yaşındaki oyuncu, “Söylemek zorunda olduğunuz şeyi önemsiyorum ve size yardım etmek istiyorum. Tüm dünyadaki kadınlar ve genç kızlar, hikayenizi anlatın” demişti.

 

 

“İşte bu benim numaram; 212-653-8806” diyen Johnson, “Sizden beni aramanızı istiyorum ve bana sesli mesajla hikayenizi anlatmanızı istiyorum. Acı çeken bir kadın ya da genç kız olarak neler yaşadığınızı anlatmanızı istiyorum” şeklinde çağrı yapmıştı.

 

 

 

 

 

reklam

3. SAYFA