SON DAKİKA
reklam
reklam
reklam

Spotify Premium için önemli güncelleme!

Dünyanın en çok kullanılan çevrimiçi müzik platformu Spotify, mobil platformlar için güncelleniyor. Spotify Premium güncellemesi önemli yenilikleri de beraberinde getiriyor.
Spotify Premium güncellemesi önemli yenilikler getirecek!
Popüler çevrimiçi müzik platformu bugün almış olduğu son güncelleme ile birlikte birçok önemli özellik Premium kullanıcılarına sunuluyor.
Spotify Premium güncellemesine şöyle bir baktığımızda ise kişiye özel sanatçı radyoları ve baştan aşağıya yenilenmiş arama özellikleri bizleri karşılıyor.
Yeniden tasarlanan arama özellikleri sayesinde kullanıcılar artık arama yaptıkları şarkıya benzer şarkıların listesi de kullanıcılara sunulacak. Böylece kullanıcılar aradıkları türdeki tüm benzer şarkılara da ayrı bir listeden ulaşabilecek.
Spotify Premium güncellemesi
Önemli özellikleri beraberinde getiren Spotify Premium güncellemesi ile birlikte kullanıcılar kendilerine özel radyolara da sahip olacaklar. Yenilenen kişileştirilmiş radyolar Premium kullanıcılarının tercihlerine göre şekillenecek.
Bu da şu anlama geliyor ki, Premium kullanıcılarının isteklerine göre, listeler oluşturularak sunulacak. Bu listeler ise sık sık güncellenecek.  Ayrıca bu özellik çevrimdışı olduğunuz zaman da kullanılabilecek.
Yetkililer tarafından açıklanan bilgilere göre, bu sistemin Haftalık Keşifler ile birebir aynı algoritmaya sahip olduğu da belirtildi. Son olarak ise güncellemenin gün içinde tüm dünyadaki Android ve iOS kullanıcıları için yayınlanacağı da duyuruldu.

reklam

3. SAYFA