SON DAKİKA
reklam
reklam
reklam

Oyunculara özel Black Shark 2 çıkış tarihi açıklandı!

Geçtiğimiz Nisan ayında oyuncu telefonu Black Shark’ı kullanıcılar ile buluşturanXiaomi, Razer ile benzer şekilde ikinci telefonu için çalışmalara devam ediyor. Bu kapsamda şirketin yeni akıllı telefonu Xiaomi Black Shark 2 çıkış tarihi belli oldu.
Xiaomi Black Shark 2 çıkış tarihi açıklandı!
Bugün Xiaomi, tarafından paylaşılan poster ile birlikte Xiaomi Black Shark 2 çıkış tarihi sonunda resmiyet kazandı. Paylaşılan görsele baktığımızda ise Xiaomi Black Shark 2 çıkış tarihi 23 Ekim Salı günü olarak açıklandı. Oyunculara özel olarak sunulacak olan Black Shark 2 tasarımı ve özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Xiaomi Black Shark 2

Xiaomi Black Shark 2 özellikleri neler sunuyor?
Tasarımsal çizgileri bir önceki model ile benzer olan Black Shark 2’de, arka kamera dikey bir şekilde yerleştirilmiş. Parmak izi okuyucu ise günümüzdeki birçok amiral gemisi ile benzer şekilde kameranın hemen altında yer alıyor.
5.99 inç büyüklüğünde bir ekranın yer alacağı akıllı telefon, 4000 mAh kapasiteli bataryadan besleniyor. Bu kapsamda akıllı telefonun bir önceki modele kıyasla biraz daha uzun ve hafif yapıda olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.
Black Shark 2 ve Razer Phone 2, Qualcomm Snapdragon 845 işlemci ve 8 GB RAM özellikleriyle donanım olarak benzerlik gösteriyor. Xiaomi, Razer’dan farklı olarak 128 GB‘lık dahili depolamaya sahip olarak oyunseverlere sunulacak.

Xiaomi Black Shark 2

18:9 ekran oranıyla sunulan telefonun, Razer’daki gibi 120 Hz teknolojisine sahip olmayacağı açıklandı. 500 dolarlık fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak olan Black Shark 2, 799 dolar etiketiyle sunulan Razer 2’den daha ucuz bir alternatif olacağa benziyor.

reklam

3. SAYFA