SON DAKİKA
reklam
reklam
reklam

Xiaomi Mi Mix 3 tanıtım videosu yayınlandı!

Xiaomi Mi Mix 3 ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Önümüzdeki hafta Çin’in başkenti Pekin‘de düzenlenecek olan etkinlikte gün yüzüne çıkartılacak olan, Xiaomi Mi Mix 3 tanıtım videosu yayınlandı.
Xiaomi Mi Mix 3 tanıtım videosu yayınlandı!
Dünyanın ilk 5G’li ve 10 GB RAM’lı akıllı telefonu olacak olan Mi Mix 3 ile ilgili her geçen saat yeni bir detay gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz saatlerde paylaşılan raporlarla yeni amiral gemisinin 3 boyutlu yüz tanımaözelliğinin nasıl çalıştığı gözler önüne serilmişti.
 
Şimdi ise Xiaomi’nin kurucusu  Lin Bin Weibo üzerinden Mix 3 ile çekilen fotoğrafları paylaştı. Paylaşılan görsellerde de görebileceğiniz üzere amiral gemisinin çift kamerası Portre Modu ile loş ışıklı ortamlarda bile oldukça başarılı bir iş çıkartığını gözlemlemekteyiz.

Xiaomi Mi Mix 3

Ayrıca yaşanan bu gelişmenin ardından Xiaomi Mi Mix 3 için ilk tanıtım videosu da yayınlandı. Yayınlanan tanıtım videosuna göz gezdirdiğimiz zaman, yeni amiral gemisinde yer alacak olan 24 Megapiksellik çift ön kamera kurulumu bizleri karşılıyor.

reklam

3. SAYFA