SON DAKİKA
reklam
reklam
reklam

Telegram X güncellemesi geldi!

Popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan Telegram, güncelleme yapmak yerine daha gelişmiş ve daha kullanışlı olarak nitelendirdikleri Telegram Xuygulamasını, sıfırdan tekrar kodlayarak kullanıcılara sunmuştu.
Telegram X için Ekim güncellemesi geldi!
Uygulama yeni güncellemesi ile birçok yeniliği kullanıcılara sunacak. Öncelikle Android cihazlarda son güncellemeden kaynaklı birçok hata düzeltildi. Fakat bu hataların yanı sıra önemli özelliklerde sunuldu.
Yeni birçok dil eklenmesiyle uygulamayı istediğiniz dilde kullanabileceksiniz hatta XML dosyası olarak kolaylıkla istediğiniz dili uygulama kütüphanesineekleyebilirsiniz.
Mesajlarınızda yabancı dil çevirileri yapmanız için Telegram uygulamasından yararlanabiliyorduk. Fakat çeviri kısmında yeterince dil seçeneği yoktu. Dil seçenekleri arttırıldı ve kolayça mesajlarınızı istediğiniz dile çevirebilirsiniz.

Telegram X yeni güncellemesi ve özellikleri - SDN-2

Telegram X bu özellikler dışında, eski uygulamaya göre daha taze bir uygulama olduğu için güncelleme ile birçok hata giderildi.
Son olarak en önemli özelliğe gelecek olursak, Android Pie kullanıcılarını sevindirecek haber geldi. Güncelleme sayesinde Telegram X Android Pie desteğini sundu. Umarız bu güncelleme ile kronik hatalar giderilmiş ve daha gelişmiş kullanıcı deneyimi yaşatabilir hale gelmiştir.

reklam

3. SAYFA