SON DAKİKA
reklam
reklam
reklam

Spotify’dan akıllı saat kullanıcılarına müjde!

Google’ın akıllı saatler için geliştirdiği Wear OS ( eski adı Android Wear ) işletim sistemi yeni uygulamalar ile güçlenmeye devam ediyor. Bu kapsamda Wear OS’a özel uygulamasını kullanıma sunan servislere Spotify ile bir yenisi daha eklendi.
Spotify, Wear OS için geliştirdiği bağımsız bir uygulamanın artık ücretsiz olarak indirilebileceğini duyurdu. Ayrıca, bu uygulama Kasım ayından itibaren Fossil Gen 4 ve Michael Kors Access Runway akıllı saatlere otomatik olarak yüklenecek.
Wear OS için Spotify uygulaması duyuruldu!
Bu sayede saat kullanıcıları artık şarkılarına akıllı telefonlarına ihtiyaç olmadan kolayca ulaşabiliyor. Aynı şekilde çalma listelerini görüntülemek, müziği oynatmak, duraklatmak ve sonraki parçaya geçmek kolayca gerçekleştiriliyor.
Spotify kullanıcılarının beğeneceği bir diğer özellik ise, dinledikler şarkıyı saat ekranındaki kalp simgesine dokunarak kolayca listelerine kayıt edebilmesi. Bu sayede hareket halinde beğenilen bir şarkı kolayca listeye dahil edilebiliyor.
Tüm bunların yanı sıra akıllı saat kullanıcıları bu uygulamayı kullanarak, hoparlörlerine veya ses sistemlerine Spotify Connect aracılığıyla kolayca bağlanabiliyor, bu sayede müziği akıllı saatinden kontrol edebiliyor.

 

reklam

3. SAYFA