SON DAKİKA
reklam
reklam
reklam

Organize İşler 2'nin en yeni üyesi: Taklacı Ziya

 

Yılmaz Erdoğan'ın yeni filmi Organize İşler 2 için birçok oyuncu fiziksel olarak değişime uğradı. İşte Kıvanç Tatlıtuğ'tan Rıza Kocaoğlu'na, Ezgi Mola'dan Okan Çabalar'a filmdeki karakterler ve oyuncuların değişimleri...

 

Asım Noyan çetesinin en yeni üyesi Taklacı Ziya karakterini Okan Çabalar canlandırdı. Hem kumarbaz, hem dolandırıcılık kontenjanından çeteye dahil olan Ziya, her türlü fırıldaklığı sektirmeden yerine getirdiği için taklacı lakabını almış ve çeteye eklenmiş.

 

 YILMAZ ERDOĞAN - ASIM NOYAN

 

YILMAZ ERDOĞAN - ASIM NOYAN

Yılmaz Erdoğan'ın hayat verdiği Asım Noyan'ın hikayesini konu alan film aksiyon dolu sahneleriyle izleyenleri yepyeni bir maceraya sürükleyecek.

 

EZGİ MOLA - LERZAN BERRAK

 

EZGİ MOLA - LERZAN BERRAK

Asım Noyan'ın hayatında önemli bir yeri olan, güzel, akıllı ve organize iş çevirmede çetenin diğer üyeleri kadar usta karakteri Lerzan Berrak'ı Ezgi Mola canlandırıyor.

 

 

 

Ezgi Mola, çetenin güzel ve akıllı kadınını oynamak için 1.5 ayda 10 kilo verdi.

 

 KIVANÇ TATLITUĞ - SARI SARUHAN

 

KIVANÇ TATLITUĞ - SARI SARUHAN

Kıvanç Tatlıtuğ, Organize işler 2 filminde Sarı Saruhan lakaplı Adanalı bıçkın bir delikanlı olarak sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

 

 

Yeni imajıyla bir hayli değişen Kıvanç Tatlıtuğ, yeni karakteriyle sevenlerini şaşırtacak.

 

RIZA KOCAOĞLU - ARIZA RIZA

 

RIZA KOCAOĞLU - ARIZA RIZA

'Arıza Rıza' karakteri konu ne olursa olsun önce tartışmaya girip kavga çıkarıyor. Ardından meseleyi konuşarak çözmeye çalışıyor.

 

 

 

Bu arada film, 4 Ocak'ta vizyonda.

 

 

 

 

 

reklam

3. SAYFA