SON DAKİKA
reklam
reklam
reklam

PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 6.02 çıktı!

Sony tarafından PlayStation 4 (PS4) oyun konsolları için Sistem Yazılımı Güncellemesi 6.02 sunuldu. İşte, PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 6.02 hakkında detaylar.
PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 6.02 neler sunuyor?
Uzun süren beta sürecinin ardından PS4 oyun konsolları için yeni sistem yazılımı güncellemesi yayınlandı. 447.4 MB boyutundaki sürüm 6.02 birçok iyileştirme ile ön plana çıkıyor.
Sistem performansını iyileştirmeye odaklı yayınlanan güncelleme ile birlikte, son zamanlarda PlayStation 4 kullanıcıların canını sıkan önemli bir sorunda çözüme kavuşturuldu.
Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda Reddit’te ortaya çıkan Playstation hatası, oldukça çok konuşulmuştu. Daha önce iOS ve Android işletim sistemlerinde, karmaşık karakterli mesajların alınması ile ortaya çıkan duruma benzer şekilde ortaya çıkan hata, Playstation’un işletim sistemini de etkilemişti.
PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 6.02
Fakat, mobil cihazlarda telefonunuzu yeniden başlatmanızla çözülebilecek olan sorun, Playstation üzerinde çok daha büyük bir hasara yol açtığı belirtilmişti.
PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 6.02 ile birlikte kullanıcıların başına bela olanPlayStation hatasını ortadan kaldırılıyor. Bunun haricinde bir takım performans iyileştirmeleri ile ön plana çıkan güncelleme de ne yazık ki,  PlayStation Network Çevrimiçi Kimlik Değiştirme Özelliği‘nin kullanıma sunulmadığını da belirmekte yarar var.
Bu özelliğin yakın zaman içerisinde bir sonraki beta programına dahil edecek olan Sony, kullanıcıların PSN ID’lerinin değiştirmesine olanak sağlayacak. Peki siz, yeni Sistem Yazılımı Güncellemesi 6.02′yi yüklediniz mi?

reklam

3. SAYFA