SON DAKİKA
reklam
reklam
reklam

Ünlülerin çocukluk ve gençlik fotoğrafları

 

Kiminin çocukluk fotoğrafına baktığınızda ne kadar büyük bir değişiklik geçirdiğini düşünecek, kimi için ise hiç değişmemiş diyeceksiniz. İşte çocukluk ve gençlik fotoğraflarıyla ünlü isimler...

 

 

74 yaşındaki oyuncu Nebahat Çehre, Instagram hesabından 17 yaşındaki fotoğrafını #TBT (geçmişten fotoğraf paylaşma) etiketiyle yayınladı.

 

 

Usta oyuncunun 57 yıl önce çekilen pozuna beğeni yağdı. Fotoğrafı gören takipçilerden, ''Güzelliğinizden hiçbir şey kaybetmemişsiniz'' yorumları geldi.

 

 

Payitaht Abdülhamid'in başrolü Bülent İnal, kardeşleriyle çcoukluk yıllarında çekilmiş bir kareyi Instagram hesabına yükledi.

 

 

45 yaşındaki oyuncu yayınladığı fotoğrafa "Abim, ablam, ben..." notunu düştü.

 

 

Mert Fırat fotoğrafın altına 'Kadıköy 1988' notunu düştü.

 

 

Oyuncu Mert Fırat Instagram hesabından çocukluk fotoğrafını paylaştı.

 

 

Oyuncu Özge Borak, çocukluk karesini, ''Güzel çocuklardık. Sokakta oynayan, oyuncakla, birbirimizle oyunlar oynayan. Öyle kolay kolay sıkılmazdık, fikrimiz vardı oyunlar üretecek. Bağıra çağıra, coşkuyla oynardık ki 'Hadi gidin evinizin önünde oynayın' denirdi bize. Güzeldik. O zaman geçmişe dönmenin benim için harikası gelsin. İtinayla anne gözlüğü takılıp, poz verilir. Not: Evet kulaklar kepçe, ameliyat olmadan, büyüdükçe kendiliğinden düzelen nadir şanslılardanım. Anne n'aptın üstüne mi yatırdın beni söyle de bilsinler" mesajıyla paylaştı.

 

 

ÖZGE BORAK

 

 

Hülya Avşar Instagram hesabından paylaştığı çocukluk fotoğrafıyla takipçilerini yıllar öncesine götürdü.

 

 

Hülya Avşar kareye, "Tombik Hülya" notunu düştü.

 

 

Miss Turkey 2018 güzellik yarışmasında üçüncü olarak Miss Turkey Supranational seçilen Roda Irmak Kalkan Instagram hesabından çocukluk fotoğrafını paylaştı.

 

 

Yarışmayla birlikte tüm dikkatleri üzerine çeken Irmak fotoğrafın altına ''Her zaman çok ciddi, 2003 (Always so serious, 2003)'' notunu düştü.

 

 

Çağla Şıkel Instagram hesabından "Küçük Çağla'nın en büyük hayali balerin olabilmekti ama hayallerinden de güzel bir hayatı olabileceğini nereden bilebilirdi? Şükürlerolsun dünüme bugünüme yarınıma... Çocukluğumun geçtiği yıkılan Atatürk Kültür Merkezi'ndeki mutlu günlerimden" notuyla çocukluk fotoğrafını paylaştı.

 

 

ÇAĞLA ŞIKEL

 

 

Çocuklar Duymasın dizisiyle yıldızı parlayan Pınar Altuğ çocukluk fotoğrafını "Babam ve ben" notuyla Instagram'dan görücüye çıkardı.

 

 

 

PINAR ALTUĞ

 

 

Geçen sezon Mehmed: Bir Cihan Fatihi'nde rol alan Büşra Develi sosyal medyadan çocukluk fotoğrafını görücüye çıkardı.

 

 

Meslektaşı Burak Deniz'le bir süre birliktelik yaşayan 25 yaşındaki Develi geçen aylarda ilişkisini noktalamıştı. 

 

 

Oyuncu Demet Özdemir, geçmiş yıllardan yaptığı bir paylaşıma, "Bir kız vardı. Ufacık, tefecik bir kız" notunu düştü.

 

 

DEMET ÖZDEMİR

 

 

 

reklam

3. SAYFA