SON DAKİKA
reklam
reklam
reklam

Ünlü oyunculara ilk nerede gördük?

 

Şimdilerde ekranlarda fırtınalar estiren ve milyonlarca lira kazanan oyuncuları ilk olarak nerelerde gördük, hangi dizilerde izledik hatırlıyor musunuz?

 

Nejat İşler ilk defa Ebru Gündeş ile izleyici karşısına çıktı. Ebru Gündeş'in rol aldığı 'Tanrı Misafiri' dizisinde boy gösteren Nejat İşler, böylelikle oyunculuğa adım attı.

 

 

'Çöpçüler Kralı' filminde tüpçü rolünde izlediğimiz bu kişiyi tanıdınız mı?

 

 

Bu ünlü 'Çocuklar Duymasın' dizisinde oynayan Ferdi Akarnur'dur. 'Çöpçüler Kralı' filmi, oyuncunun ilk sinema deneyimlerinden biri.

 

 

Aslı Enver ise bir komedi dizisiyle oyunculuğa merhaba dedi.'Uzay Sitcom'u adlı dizide oynayan Aslı Enver, ilk defa bu diziyle izleyici karşısına çıktı.

 

 

Birçok dizide rol alan ve son olarak 'Söz'de karşımıza çıkan oyuncu Aybüke Pusat'ın, 2014 yılında Kenan Işık'ın sunduğu 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasına katıldığı ortaya çıktı.

 

 

Yarışmanın 5 Mayıs 2014'te ekrana gelen bölümünde Aybüke Pusat, 7'nci soruya kadar geldi. "Dinlediğiniz türküyü kim seslendirmektedir?" sorusuna "Ali Ekber Çiçek" yanıtını veremeyen Aybüke Pusat, telefon jokeri hakkını kullandı. Ancak buna rağmen yanıttan emin olamadı. Bunun üzerine de kazandığı 7 bin 500 lirayı alarak yarışmadan çekildi.

 

HEDEFİ 125 BİN LİRAYDI

 

HEDEFİ 125 BİN LİRAYDI

Aybüke Pusat, yarışmaya 125 bin lira hedefiyle katıldı ancak 7 bin 500 liralık soru sonrası yarışmacı koltuğundan kalktı.

 

 

Çağatay Ulusoy figüranlık yaptığı yıllarda, Kanal D'nin efsane dizisi 'Arka Sokaklar'da gözüktü.

 

 

Barış Arduç, ilk defa 2011 yılında 'Küçük Hanımefendi' dizisiyle kamera karşısına geçti.

 

 

Serenay Sarıkaya, ilk defa 2006 yılında 'Şaşkın' adlı filmde rol aldı.

 

 

Oyuncu Tuba Büyüküstün ilk defa 2003 yılında ''Sultan Makamı'' diziyle izleyici karşısına çıktı. Şimdilerde geniş bir hayran kitlesine ulaşan oyuncu, dizi setlerinde çalışarak sektöre giriş yaptı.

 

 

Burak Özçivit, ilk defa 'Eski 18' adlı dizide rol aldı. Bir polis memurunu canlandıran oyuncu, zaman içinde büyük hayran kitleleri edindi.

 

 

Şükran Ovalı ilk defa 2007 yılında ''Bez Bebek'' adlı dizide rool aldı. 

 

 

Burçin Terzioğlu çok küçük yaşlarda kamera ile tanıştı.

 

 

Perran Kutman'ın başrolünü oynadığı ''Perihan Abla'' dizisinde yeteneğiyle herkesi şaşkına çevirdi.

 

 

Böylelikle oyunculuğa başlayan Burçin Terzioğlu, adından söz ettiren bir oyuncuya dönüştü.

 

 

2005 yılında Yılmaz Erdoğan'ın 'Organize İşler' filminde figüran olarak yer alan bu oyuncuyu bu aralar ekranda sıkça görüyoruz. Bu ünlü Murat Yıldırım'dan başkası değil.

 

 

Aslında kariyerine TV ekranında başladı Murat Yıldırım. 1999 yılında ''Ayrılsak da Beraberiz'' adlı dizide oynadı. Sonra ''Patron Kim?'', ''Ölümsüz Aşk'', ''Hayat Bilgisi'' geldi. En çok dikkat çektiği dizi ise 'Bütün Çocuklarım' oldu. Sonra 'Büyük Yalan' ve onu kariyerini zirvesine taşıyan 'Fırtına' dizilerinde boy gösterdi. 2005 yılında 'Organize İşler' filminde de göründü Murat Yıldırım.

 

 

Sonra 'Asi' dizisiyle şöhretini pekiştirdi. 'Suskunlar'daki Ecevit karakteriyle seyircinin hafızasında yer etti. Murat Yıldırım şu sıralar 'Kim Milyoner Olmak İster' programını sunuyor.

 

 

 

reklam

3. SAYFA