SON DAKİKA
reklam
reklam
reklam

Winnie Harlow ve Wiz Khalifa el ele!

 

Instagram'da yaklaşık 25 milyon takipçisi bulunan Wiz Khalifa ile Victoria’s Secret meleği Winnie Harlow aşklarını doğrulayarak ilk kez birlikteliğe ait karşılıklı fotoğraf yayınladı.

 

 

Vitiligo hastalığı nedeniyle moda dünyasına yeni bir soluk getiren Winnie Harlow ve rapçi Wiz Khalifa, bir süredir haklarında çıkan birliktelik iddialarını haberlerini doğruladı.

 

 

Harlow ile 31 yaşındaki Khalifa, geçtiğimiz hafta sonu Los Angeles’ta ilk kez el ele görüntülendi.

 

 

Birlikteliği doğrulayan ikili çektikleri kareleri sosyal medya hesaplarından karşılıklı olarak da paylaştı.

 

 

24 yaşındaki Kanadalı model, kasım ayında yapılacak olan Victoria’s Secret defilesinde podyumda yürüyecek.

 

 

Sadece bir model değil aynı zamanda ilham kaynadığı da olan Winnie Harlow, gçen ay Marie Claire Brezilya’ya samimi itiraflarda bulunmuştu.

 

 

"Çocukken gazeteci olmak isterdim. Model olma hikayem ise çektirdiğim fotoğrafları sosyal medyaya yüklememle başladı" diyen güzel, sözlerine şöyle devam etmişti:

 

 

"Kadınların her zaman erkeklerin yaptığı her şeyi yapabileceğini düşündüm ve toplumsal cinsiyet eşitliğine inandım."

 

 

"Vitiligo’nun ilk belirtileri 3 yaşındayken geldi. Okula gitmeye başladığımda insanlar görüntüm yüzünden bana çok ön yargılıydı. Yaşım küçük olduğu için sebebini anlamıyordum. Okul arkadaşlarım bana zebra ve inek gibi lakaplar takmıştı. "

 

 

"Tüm bunlardan sonra çok uzun bir süre yeryüzündeki tek Vitiligolu insan olduğumu düşündüm."

 

 

24 yaşındaki model hastalığıyla ilgili daha önce yaptığı bir açıklamada “Ben sadece bir insanım,; sizin gibi bir beynim var, derimin altında sizinki gibi bir iskelet var” demişti. 

 

 

1994 doğumlu model hastalığıyla ilgili daha önce yaptığı bir açıklamada “Ben sadece bir insanım,; sizin gibi bir beynim var, derimin altında sizinki gibi bir iskelet var” demişti. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

reklam

3. SAYFA