SON DAKİKA
reklam
reklam
reklam

Enes Batur: Hatamı anladım özür dilerim

 

 

Youtuber Enes Batur, amcasına ve eşine ağır hakaretler ettiği kendince 'şaka' videosunu paylaşmış, bu saygısızlığı sert yorumlara neden olmuştu. Enes Batur, "Hatamı anladım özür dilerim" dedi.

 

Sosyal medya fenomeni" adı altında özellikle YouTube'da videolar paylaşan ve bu sayede ciddi bir kazanç elde eden, aynı zamanda bu yılın başında "Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?" isminde bir film çeken Enes Batur, amcası Murat Sungurtekin'i provoke ettiği bir videoyu sosyal medyada paylaştı. 

 

"SEN ADAM MISIN? "

 

"SEN ADAM MISIN? "

Gizli çekilen videoda Batur'un amcasına, "Sen adam olsan, bir işe yarasan, en azından eşin güzel olur. Sen adam mısın? Adana'da hiç kimsenin takmadığı bir adamdın. Şimdi iki üç kişi fotoğraf çektiriyor diye amca amca diye geziyorlar. Adın bile yok. Neydin ne oldun?" gibi sözler sarf ettiği duyuluyor. Batur'un amcasının bu sözler üzerine oldukça sinirlendiği görülüyor.

 

 

Videonun sonunda Batur, şaka yaptığını söylüyor ama amcasının gözlerinin dolduğu görülüyor.

 

"HERKES HATA YAPABİLİR"

 

"HERKES HATA YAPABİLİR"

 

Batur, sosyal paylaşım platformu Twitter'da yaptığı açıklamada ''Herkes hata yapabilir , önemli olan bunun farkına varıp düzeltmek.'' diyerek kendini savunmuştu.

 

BİR AÇIKLAMA DAHA

 

BİR AÇIKLAMA DAHA

Enes Batur tepkiler dinmeyince bugün bir açıklama daha yaptı. Batur, "Özür dilerim... Amcamla aramızda hiç bir sorun olmasa da, videoyu yayınlamadan önce amcam izlemiş sorun etmemiş olsa da, söylediğim şeylerin benim için hiç bir gerçeklik değeri olmayıp sadece kızdırmak amaçlı olsa da, söylediğim şeyler yanlış. Hatamı anladım özür dilerim herkesten" dedi.

 

ÖDÜLÜ GERİ ALINMIŞTI

 

ÖDÜLÜ GERİ ALINMIŞTI

Öte yandan Altın Kelebek'te en iyi Youtuber ödülünü Enes Batur kazanmıştı.

 

 

Altın Kelebek jürisi, yayınladığı bir videoda, çocuk istismarı görüntüleri ile büyük tepki çeken Enes Batur'un ödülünü iptal etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

reklam

3. SAYFA