SON DAKİKA
reklam
reklam
reklam

Samsung 4 farklı Galaxy S10 modeli tanıtacak!

Samsung Galaxy S10 hakkında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz saatlerde paylaşılan rapora göre Samsung’un 4 farklı Galaxy S10modeli üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.
 
Samsung’dan 4 farklı Galaxy S10 modeli!
Hatırlayacağınız üzere, son  raporlarda Samsung’un üç farklı S10 modeli üzerinde çalıştığını söylemiştik. Fakat bugün Çin’de yer alan bir haber bunun aksini ön görüyor. Rapora göre, Samsung’un, dört farklı Galaxy S10 modeli ile kullanıcıların karşısına çıkacağı iddia ediliyor.
Samsung’un üç telefon yerine dört farklı teknik özelliğe sahip olan S10 modellerini tanıtacağını gündeme bomba gibi düşmüş durumda. Sızdırılan bilgilerde de görebileceğiniz üzere Galaxy S10‘un ayrıca 5G’li bir modeli de yeniden gözler önüne serildi.
Sırasıyla 4, 6, 8 ve 12 GB RAM kapasitesi ile akıllı telefon pazarına damgasını vurmayı hedefleyen teknoloji devi, 12 GB RAM kapasitesi ile de ayrıca akıllı telefon pazarında çığır açmayı hedefliyor.
Paylaşılan rapordaki detaylara baktığımızda ise, S10 ve S10 Plus modellerini önceki verilerin aksine 5.8 inç ekran boyutuyla karşımıza çıkıyor.

Galaxy S10

Ayrıca raporda 5.8 inç boyutundaki modellerin çift kamera kurulumuna sahip olduğu da özellikle belirtiliyor. Standart S10 modelinin 4 GB RAM ile piyasaya sunulması beklenirken, S10 Plus’ın ise 6 GB RAM kapasitesine sahip olması bekleniyor.
S10 ve S10 Plus modellerine kıyasla daha büyük bir ekran panelinin üzerine kurulacak olan S10 X ve S10 X 5G modellerinin 6.4 inç boyutundaki bir ekrana sahip olduğunu da paylaşılan raporda görmekteyiz. Söz konusu modellerin ise S10 ve S10 Plus’da yer alan çift kamera kurulumu yerine üçlü kamera kurulumu ile geliyor olması da oldukça dikkat çekiyor.
Samsung’un henüz neden böyle bir strateji izlediği bilinmiyor olsa da, görünen o ki Samsung kendi adına yeni bir devri başlatmayı planlıyor. Sizce, Samsung 12 GB RAM’lı bir amiral gemisi ile karşımıza çıkar mı? Yorumlarınızı bekliyoruz…

reklam

3. SAYFA