SON DAKİKA
reklam
reklam
reklam

General Mobile GM 9 Pro fiyatı düştü!

Ülkemizdeki döviz kurları ile birlikte büyük değişkenlik gösteren telefon fiyatlarında, sevindiren haber yerli telefon üreticisi General Mobile tarafından geldi. Bugün General Mobile tarafından yapılan açıklamayla 2899 TL fiyat etiketi ile satışa sunulan General Mobile GM 9 Pro fiyatı 2199 TL’ye düşürüldü!
General Mobile GM 9 Pro fiyatı düştü!
General Mobile’ın ilk AMOLED ekranlı ve çift ana kameralı General Mobile GM 9 Pro özellikleri ve tasarımı ile oldukça dikkat çekmişti. En iyi yerli telefon olarak lanse edilen ve özellikleriyle dikkat çeken GM 9 Pro fiyatı 2899 TL’den 2199 TL’ye düşürüldü. Bu sıralar uygun fiyatlı bir telefon almayı düşünen kullanıcılar için GM 9 Pro oldukça güzel bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz.
General Mobile GM 9 Pro fiyatı
General Mobile GM 9 Pro özellikleri neler sunuyor?
General Mobile’ın yeni telefonu GM 9 Pro, Qualcomm’un orta-üst segmentte yer alan yeni işlemcilerinden biri olan Snapdragon 660 modelinden gücünü alıyor. Telefonda 4 GB RAM ve 64 GB dahili hafıza yer alırken, MicroSD kart desteği ile 256 GB‘a kadar ilave alana da sahip olabilirsiniz.
VoLTE, ViLTE, VoWifi gibi özellikler de diğer detaylar arasında. GM 9 Pro modelinin diğer bağlantı özellikleri arasında Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, Bluetooth 5, Type-C 3,1 gibi bileşenler var. Bunların arasında ise USB 3.1 destekli Type-Cbağlantısı dikkat çekiyor.

 

reklam

3. SAYFA