SON DAKİKA
reklam
reklam
reklam

Özel Halkalı Bil Koleji Konkordato İlan Etti

Ceren Eğitim Kurumları'nın şirketi Özel Halkalı Bil Koleji konkordato ilan etti. Şirketin başvurusunu değerlendiren mahkeme, firmaya yönelik 3 aylık geçici mühlet kararı verdi.
Daha önce birçok sektörden çok sayıda firma konkordato ilan etti. Konkordato haberi bir eğitim kurumundan geldi. Bil Koleji Kurumları'nın franchise şirketi olan Özel Halkalı Bil Koleji'ni işleten (Ceren Eğitim Kurumları Ltd. Şti) konkordato ilan etti.
MAHKEME 3 AYLIK SÜRE VERDİ
Bakırköy 3. Asliye Ticaret Mahkemesi'nin 22 Ekim 2018 tarihli kararına göre Ceren Eğitim Kurumları,Ceren İnovasyon, Ceren Matbaacılık A.Ş konkordato başvurusunda bulundu. Ceren Eğitim Kurumları'nın başvurusunu değerlendiren mahkeme şirkete yönelik 3 aylık geçici mühlet kararı verdi.
Sözcü'de yer alan habere göre, mahkeme geçici komiser olarak Derya Coşkun, Esin Kaya ile Dr. Nihal Ural Çınar'ı geçici komiser heyeti olarak atadı. Konkordatonun tasdikine ilişkin davanın ön inceleme ve ilk tahkikat duruşmasının 17 Ocak 2019 günü saat 15:30'da yapılacağı belirtildi.
20 YILLIK MAZİYE SAHİP
Bil Holdingbünyesinde faaliyetlerini devam ettiren Bil Okulları toplam 20 yıllık mazisini birçok şirket ve yüzü aşkın eğitim kurumu ile devam etmişti.

reklam

3. SAYFA