SON DAKİKA
reklam
reklam
reklam

TÜYAP kitap fuarı ne zaman başlayacak? 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı

TÜYAP kitap fuarı ne zaman başlayacak sorusu binlerce okur tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Her yıl çeşitli etkinlikler yapmaya devam eden TÜYAP kitap fuarı bu yıl da binlerce okur ve yazarı bir araya getirecek. Peki, TÜYAP kitap fuarı ne zaman başlayacak?
Sevdiği kitaplar ve yazarlarla buluşmak isteyen okurlar, 2018 yılında TÜYAP kitap fuarının ne zaman ve nerede yapılacağını sorguluyor. Peki, TÜYAP kitap fuarı ne zaman başlayacak?
TÜYAP KİTAP FUARI NE ZAMAN?
Her yıl yarım milyon ziyaretçiye ulaşan Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, 10-18 Kasım 2018 tarihleri arasında okurları, yurt içi ve yurt dışından pek çok değerli yazarla buluşturacak.
Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı her yıl 40 bin metrekareyi aşkın sergileme alanında 9 gün boyunca 850 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla, panel, söyleşi, atölye çalışması ve çocuk etkinliklerinden oluşan 300 kültür etkinliğine ve 2000'den fazla imza gününe ev sahipliği yaparak yarım milyondan fazla ziyaretçiye ulaşıyor. Fuarın ilk dört günü boyunca açık olan Uluslararası Salon kapsamında 100'e yakın uluslararası katılımcı firma ve 40'a yakın uluslararası konuk ağırlıyor. 

reklam

3. SAYFA