SON DAKİKA
reklam
reklam
reklam

Sabri Sarıoğlu ve eşi Yağmur Sarıoğlu hakkında bomba iddia!

 

Geçen yıl ticarete atılan Sabri Sarıoğlu, battı. Futbolcunun pilot eşi Yağmur Sarıoğlu kardeşleriyle Amerika'da ev arayışına girdi. Bunun üzerine dedikodu kazanı kaynamaya başladı. İddialardan ilkine göre, çift Amerika'ya yerleşecek. İkinci iddia ise evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı yönünde...

Futbolcu Sabri Sarıoğlu, iddiaya göre geçen yıl Nişantaşı'nda açtığı gözlük mağazasını darboğaza girince kapattı.

Sabri Sarıoğlu, aylık kirası 25 bin lira olan mağazanın masrafları artınca kepenk indirmek zorunda kaldı.

Bu iddia gündemi sallarken Sabri Sarıoğlu'nun futbolu bıraktığı da ortaya çıktı. Sarıoğlu'nun pilot eşi Yağmur Sarıoğlu'nun da kısa süre önce sosyal medya hesabını kapatması dedikodu kazanını kaynattı.

Bu durum Sarp ve Sare adında iki çocukları olan ünlü çiftin 8 yıllık evliliğinin üzerinde kara bulutlar dolaştığını düşündürdü. İkilinin boşanacağı dedikodusu, kulislerde konuşulmaya başlarken çift hakkında ikinci bir iddia daha ortaya atıldı.

İki çocuk annesi olmasına rağmen pilotluk kariyerini başarılı bir şekilde sürdüren Yağmur Sarıoğlu'nun geçen günlerde kız ve erkek kardeşiyle soluğu Amerika'da aldığı öne sürüldü.

Konuşulanlara göre Amerika'da ev bakan Yağur Sarıoğlu, önümüzdeki günlerde eşi ve çocuklarıyla Türkiye'ye veda edip Los Angeles'a taşınacak.

İkinci çocuklarını doğurduktan kısa süre sonra pilotluğa dönen Yağmur Sarıoğlu, iş aşkıyla takdir toplamıştı. 

 

 

 

 

 

 

 

reklam

3. SAYFA