SON DAKİKA
reklam
reklam
reklam

Google Pixel 3’e küçük kardeş mi geliyor?

Tanıtımına sayılı günler kalan Google Pixel 3 modelleri hakkında yeni detaylar aktarılmaya devam ediliyor. Bugün yaşanılan gelişme ile birlikte şirketin resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşılan görselle ile  birlikte bir anda  akıllarda” Google Pixel 3 Mini mi geliyor?”  sorusunu çağrıştırdı
Google Pixel 3 Mini mi geliyor?
Google Instagram hesabı üzerinde yapmış olduğu paylaşım ile birlikte, bu zamana kadar hakkında hiç bir detayın paylaşılmadığı Google Pixel 3 Mini modeline göz kırptı.
Şirket yetkilileri tarafından yapılan paylaşımda mini bir Piksel modelinin söylentilerini duydukları belirtiliyor. Bunun üzerine kullanıcılarına hangi mini modelinin daha küçük olduğu da soruluyor.
Yan yana dizilmiş olan bir dizi telefonu gözler önüne seren Google, 9 Ekim’de kullanıcıların karşısına Google Pixel 3 Mini modeli ile çıkabileceği ile ilgili önemli bir ipucu paylaşmış durumda. Söz konusu gönderiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Yaşanılan bu gelişmenin hemen ardından paylaşılan raporlarda, Google’un Google Pixel 3 Mini ile kullanıcıların karşısına çıkacağı iddia ediliyor.
Şu zamana kadar yüzlerce Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL sızıntısı yapıldı. Ancak yapılan bu sızıntıların içerisinde üçüncü bir Pixel 3 modeli hiç bir zaman gün yüzüne çıkmadı.

reklam

3. SAYFA