SON DAKİKA
reklam
reklam
reklam

Asphalt 9 Legends güncellemesi yayınlandı

Asphalt 9 Legends güncellemesi yayınlandı
Android İos ve Windows işletim sistemli cihazlar için geçtiğimiz dönemlerde yayınlanan ve büyük bir ilgi gören, Asphalt 9 Legends oyunu için ilk güncelleme yayınlandı. App Store, Google Play ve Microsoft Store’da yayınlanan güncelleme, oyuncuların istekleri göz önüne alınarak hazırlandı.
Oyun için yayınlanan güncellemeye ait en dikkat çekici detay Kulüp Yarış Modu oldu. Asphalt 9 Legends oyuncuları, kendine özel yarışlarını oluşturabilecek ve birbirlerine meydan okuyabilecekler. Oyundaki çok sayıda araca, iki yeni model daha eklendi. Bu güncelleme ile Lotus Elise Sprint 220 ve Ferrari J50 modelleri oyuna dahil edildi.
Yayınlanan ilk güncelleme ile Efsane Ligi’nde kariyer geliştirmek ve multiplayer modunda arttırılan ödül sayısı ile eğlence daha da üst seviyede olacak. Gelen bir diğer yenilik ise pek çok oyunda yer alan Günlük Görevler oldu. Oyuncuların, oyunda kalma süresini ve sıklığını artıracak olan bu yenilik ile her gün yeni bir görev sizleri bekleyecek. Kontrol mekanizmasında da önemli bir güncelleme geldi. Oyundaki kontroller, oyuncuların kendi isteği doğrultusunda tamamen özelleştirilebilir hale getirildi.
 

reklam

3. SAYFA