SON DAKİKA
reklam
reklam
reklam

Taksitli telefon almak isteyenler için fırsat!

Geçtiğimiz dönemlerde cep telefonu kategorisindeki ürünlerde taksit sayısı ciddi oranda düşürülmüştü. Taksitli telefon satın alma fırsatından yararlanmak isteyenler için güzel bir haberimiz var!
Taksitli telefon almak isteyenler için fırsat!
MediaMarkt’ın başlattığı kampanya ile 6 ay taksit ve sıfır faiz imkanı ile akıllı telefon sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ise aşağıdaki görsele tıklayarak MediaMarkt’ın web sitesine gidip, taksitli telefon satın almak için başvuru yapmak olacak.
MediaMarkt’ın sağladığı bu fırsat ile uzun vadeli olarak yeni bir akıllı telefon sahibi olabilirsiniz. Üstelik satın alabileceğiniz çok sayıda telefon modelinde indirimler de sizleri bekliyor. Samsung GALAXY S9+ modeline 5299 TL, GALAXY NOTE 9 modeline ise 6299 TL fiyat ile sahip olabilirsiniz. Farklı fiyatlardaki çok sayıda telefon modeline web sitesi üzerinden de ulaşabilirsiniz.
Lenovo K6 Power modeli de dikkat çeken telefonların başında geliyor. Bu modele de 1099 TL fiyatı ile sahip olabileceksiniz. Huawei’nin en çok satan modellerinden biri olan Mate 10 Lite modeli de, 2599 TL fiyatı ile kampanyanın gözdeleri arasında yer alıyor.
5 Ekim – 7 Ekim tarihleri arasında ise tüm telefon modellerini bu fırsat kapsamında satın alabilirsiniz. Sıfır faiz ve 6 ay taksit imkanından yararlanmak için yukarıdaki görsele tıklayabilirsiniz.
 

reklam

3. SAYFA