SON DAKİKA
reklam
reklam
reklam

Oyuncu Şebnem Bozoklu, Festivalle İlgili Soru Sormak İsteyen Öğrencilere Aşırı Tepki Gösterdi

55'inci Uluslararası Antalya Film Festivali'ne katılan oyuncu Şebnem Bozoklu, kendisiyle röportaj yapmak isteyen öğrencilere tepki gösterip görüntüleri sildirtti.

 

55'inci Uluslararası Antalya Film Festivali ilginç anlara sahne oldu. Yazar Ali Eyüboğlu yazısında olayı şöyle anlattı; Ferzan Özpetek söyleşisine konuk olan oyuncu Şebnem Bozoklu, etkinlikten sonra kulise geçti. Bir müddet sonra annesinin geldiğini öğrenen oyuncu, menajeri ve güvenlik görevlileriyle dışarı çıktı.

ÖĞRENCİLER FESTİVAL HAKKINDA SORU SORMAK İSTEDİ

Oyuncuyu kapıda, Akdeniz Üniversitesi'nden festivale akredite öğrenciler bekliyordu. Festival boyunca ünlülerle kültür-sanat söyleşileri yapan Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri, Bozoklu'ya mikrofon uzattı ve Antalya Film Festivali'nde Ulusal Yarışma'nın iptal edilmesi hakkındaki görüşünü sordu.

SORULAN SORUYA AŞIRI TEPKİ GÖSTERDİ

Oyuncu, annesiyle kucaklaşmak üzere olduğu bir anda öğrencilerin soru sormasına mı, yoksa soruya mı bozuldu bilinmez, acayip tepki gösterdi. Sinirleri bozulan ve ağlamaklı olan Bozoklu'yu mikrofonu tutan öğrencinin özür dilemesi bile yatıştırmadı. Küçük bir olay büyüyünce, araya festival yetkilileri girdi.

BOZOKLU'YA AİT GÖRÜNTÜLERİN HEPSİNİ SİLDİRTTİLER

Öğrenciler, çekilen görüntüleri silmekle kalmayıp, görevlilerin talebi üzerine şayet ellerinde Bozoklu'ya dair görüntü kalmışsa, onu yayınlamayacaklarına dair yazılı taahhüt verdi. Bulunan bu ilginç çözümden sonra annesine ve çantasına kavuşan Bozoklu, minibüsle AKMden ayrılıp, otele geçti.

 

 

 

reklam

3. SAYFA