SON DAKİKA
reklam
reklam
reklam

Teknolojide sonbahar indirimleri başladı

Teknolojide sonbahar indirimleri başladı. Yılın serin aylarına girdiğimiz bu dönemde, satın almak istediğiniz teknoloji ürünlerini yüzde 40‘a varan indirimler ile satın alabilirsiniz.
Teknolojide sonbahar indirimleri başladı
MediaMarkt’ın başlattığı internete özel sonbahar indirimleri kampanyası, sepete attığınız ürünlerde yüzde 40 oranına kadar anında indirim imkanı sunuyor. Çok sayıda ürün kategorisinde, farklı oranlarda indirim fırsatlarını yakalamak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.
12 Ekim tarihine kadar geçerli olan bu kampanyada, oyun konsolu, fotoğraf makineleri ve eğlence ürünlerinde yüzde 40’a varan indirimler var. Akıllı telefon ve akıllı saatlerde ise yüzde 25’e varan indirimler sizleri bekliyor. Televizyon kategorisindeki ürünlerde ise anında yüzde 6 indirim ile dilediğiniz modele sahip olabilirsiniz.
Tablet, bilgisayar ve monitör grubundaki ürünlerde de yüzde 18 gibi dikkat çekici bir oranda indirimden faydalanarak, en yeni teknoloji ürünlerinden birini satın alabileceksiniz.
Bu indirim fırsatlarından yararlanmak için, MediaMarkt web sitesinden, dilediğiniz ürünü sepete eklemeniz yeterli olacak.

reklam

3. SAYFA