SON DAKİKA
reklam
reklam
reklam

Yol Arkadaşım 2'nin galasına ünlü akını

BKM yapımı Yol Arkadaşım 2 filminin galası önceki gece Kanyon AVM’de yapıldı. Galaya sanat dünyasının ünlü isimleri büyük ilgi gösterdi.

 

Başrollerini İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Ezgi Eyüboğlu, Olgun Toker ve Tamer Levent’in paylaştığı Yol Arkadaşım 2'nin galası Kanyon AVM’de yapıldı. Gösterim öncesi yönetmen Bedran Güzel ile oyuncular basın mensuplarının karşısına çıktı.

 

 

Filmin senaryosunu da yazan İbrahim Büyükak heyecanını şu sözlerle dile getirdi: “Biz geçen sene bir yola başladık. Yol Arkadaşım seyircimiz tarafından çok sevildi ve sahip çıkıldı. Bir yıl sonra ‘Yol Arkadaşm 2’ ile karşınızdayız ve çok mutluyuz. Çok güzel bir film yaptık. İlk filmimizi çok seviyoruz ama bu film hem komedisi hem de eğlencesi ile ilk filmin çok üzerinde oldu.”

 

 

Oğuzhan Koç, "Çok güzel bir film yaptık. Güzel bir ekibiz. Aramızda ustalarımız var. İlk filmin çok üzerinde olduğunu ve eğlencesinin daha fazla olduğunu düşünüyoruz. Heyecanlıyız, seyircinin tepkisini bekliyoruz" diye konuştu. Galaya katılan ünlü isimler arasında Yılmaz Erdoğan, Eser Yenenler, Acun Ilıcalı-Şeyma Subaşı, Seda Sayan, Oğulcan Engin, Murat Dalkılıç, Arda Turan, Safiye Soyman ve Hakan Altun da vardı.

 

 

Hande Erçel’den ayrıldıktan sonra adı Melis Sezen ile aşk dedikodularına karışan Murat Dalkılıç, "Ben herkesle fotoğraf paylaşıyorum, Melis ile de bir fotoğraf paylaştık aşk diye yazıldı. Öyle bir şey yok" dedi.

 

 

ACUN ILICALI - ŞEYMA SUBAŞI ILICALI

 

 

ESRA ERON

 

 

EZGİ EYÜBOĞLU - KAAN YILDIRIM

 

 

OĞUZHAN KOÇ - YAĞMUR TANRISEVSİN

 

 

ESER YENENLER - İBRAHİM BÜYÜKAK

 

 

FIRAT PARLAK - BURCU KARA

 

 

HAKAN BAŞ - BENSU SORAL

 

 

İSMAİL EGE ŞAŞMAZ

 

 

MURAT CEMCİR

 

 

SEDA SAYAN VE OĞLU OĞULCAN ENGİN

 

 

TUVANA TÜRKAY

 

 

ECE ERKEN

 

 

YILMAZ ERDOĞAN

 

 

 

 

reklam

3. SAYFA