SON DAKİKA
reklam
reklam
reklam

Galaxy Note 9 güncelleme aldı!

Samsung’un amiral gemisi Galaxy Note 9 güncelleme aldı. Cihazın Android 9.0 Pie güncellemesini ne zaman alacağı kullanıcılar tarafından oldukça merak edilirken, yayınlanan bu güncellemenin odağında ise performans iyileştirmeleri var.
Galaxy Note 9 güncelleme aldı!
Galaxy Note 9 için yayınlanan güncelleme ile birlikte, amiral gemisinin fotoğraf kalitesinin iyileştirildiği açıklandı. Son zamanlarda kullanıcılar arkadan parlatıldığı koşullarda yüzlerinin parlak çıkmasından oldukça yakınıyordu. Bugün yayınlanan sistem güncellemesi ile birlikte Note 9 kullanıcılarının yakındığı bu sorun tamamen ortadan kaldırıldı.
Galaxy Note 9 güncelleme
Yazılım güncellemesinin bunlarla sınırlı olmadığını belirten Samsung, düşük ışık parlaklığında da iyileştirmelerde bulunduğunu görmekteyiz.
Bunların haricinde telefonun performansı üzerinde bir takım iyileştirmeler yapan Samsung, Galaxy Note 9 kullanıcılarının gündelik hayatta yaşadığı sıkıntılar üzerine gelen şikayetleri değerlendirerek, bu sorunları ortadan kaldırdı. Kısacası yeni güncelleme ile birlikte Samsung’un amiral gemisi artık daha kararlı bir şekilde çalışıyor.
Galaxy Note 9 güncelleme ile gelen yenilikler
Galaxy Note 9 kullanıcıları ayrıca yeni güncellemeyi Ayarlar> Cihaz Hakkında> Yazılım Güncellemeleri seçeneklerini izleyerek manuel olarak da indirebilirler.

reklam

3. SAYFA