SON DAKİKA
reklam
reklam
reklam

Huawei Mate 20 ve 20 Pro fiyatları açıklandı!

Tanıtımına sayılı günler kalan Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Bugüne kadar yapılan çoğu sızıntı ile birlikte, birçok detayı ortaya çıkan Huawei’nin amiral gemilerinin fiyatları oldukça merak ediliyordu. Bugün ise dudak uçuklatan Huawei Mate 20 fiyatıyeniden karşımıza çıktı.
Huawei Mate 20 fiyatı dudak uçuklatıyor!
Yapılan sızıntılar ile birlikte, Mate 20 modelleri ile birlikte birçok detay gün yüzüne çıkartılmıştı. Üçlü arka kamerası ve teknik özellikleriyle ön plana çıkacak olan Huawei’nin yeni amiral gemileri fiyatlarıyla da oldukça çok konuşulacak.
16 Ekim’de İngiltere‘nin başkenti Londra‘da lanse edilecek olan Huawei Mate 20modellerinin fiyatları ise bugün Polanyalı bir internet sitesi tarafından yeniden gün yüzüne çıkartıldı.
Açıklanan fiyatlarda görebileceğiniz gibi Mate 20 modeli 800 dolardan başlayan etiket fiyatları ile satışa sunulacak. Mate 20’nin üst seviye modelleri ise 850-900dolar arasında olacağının da altı özellikle çiziliyor.
Huawei Mate 20 fiyatı
Mate 20 Pro ise 1150 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacakBu fiyatın ise iPhone XS Max’in fiyatına yakın olduğunu da görmekteyiz.
Bugün açıklanan fiyatlar ile birlikte Mate 20 fiyatı az çok netleşmiş oldu. Görünen o ki, Huawei‘nin yeni amiral gemileri Türkiye’deki kullanıcıların cebini bir hayli yakacak. Peki, siz Mate 20 fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz? 

reklam

3. SAYFA